Sportfest başlıyor

 

Gündüz sporun ritmini belirleyeceğiniz akşam ise müziğin ritmine katılacağınız, Run’N Roll tarafından gerçekleştirilen Bilkent Sportfest 14-15 Ekim tarihlerinde Bilkent Center’da kapılarını açacak.

Spor tutkunları için; basketbol, okçuluk, penaltı, voleybol, masa tenisi, dart ve mini tenis gibi birbirinden heyecanlı spor etkinliklerinin yanı sıra; e-spor etkinlikleri ile interaktif eğlencenin de bulunacağı Bilkent Sportfest’te, sporun yanı sıra yiyecek-içecek stantları ile spor markaları da yer alacak.

Gündüz sporun akşam ise eğlencenin ön planda olacağı etkinlik dolu dolu ilk gün programı ile spor severleri karşılayacak. Festivalin ilk gününde turnuvalar, sporcu söyleşileri, gün boyu dj performansı, Sports International hocalarının düzenleyeceği etkinlikler ve Bilkent Yol Koşusu kit dağıtımı gerçekleşecek. 

Gündüz spor akşam eğlence

“Gündüz spor, Akşam eğlence” sloganıyla 14 Ekim günü start alacak olan festivalin sporla geçen gün sonundaki ilk gün sahne konuğu ise Tuğkan olacak. Özellikle dijital mecralarda yayınladığı şarkıları ile dikkatleri üzerine çeken başarılı şarkıcı Yabancı, Kusura Bakma, Sen Ben Benim, Seni Çok Özlüyorum gibi şarkılarını sevenleriyle birlikte hep bir ağızdan seslendirecek. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu