Korkunun ecele faydası yok !

Cumhur ittifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Borsası iş birliğiyle düzenlenen “İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayları ile Sohbet Toplantısı’nda İzmirli iş insanlarıyla bir araya geldi.

Toplantıya, AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar katılım sağladı.

Toplantıda yaptığı konuşmada, ulaşımdan turizme, birçok konuda projelerini açıklayarak 5 yılda gelecekleri noktayı anlatan Dağ, Muhalefet lideri Özgür Özel’e de eleştirilerde bulundu. Son zamanlarda CHP Genel Başkanı Özel’in panik halinde olduğunu belirten Dağ, “Verdiği demeçlerde sürekli bizimle ilgili bazı söz ve ifadeleri oluyor. Özgür Özel, korkunun ecele faydası yok. Çantada keklik gördükleri İzmir’de durumun iyi gitmediğinin farkındalar. Bu şehre dayatma yapmayın. Bu şehir dayatmayı kabul etmez” diye konuştu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu