Karabağlar Belediye Başkan Aday Adayı Bedri Serter iddialı

Cumhuriyet Halk Partisi Karabağlar Belediye Başkan Aday Adayı Bedri Serter, iddialı projelerle Karabağlar’ı dünyanın tanıdığı marka bir kent yapacaklarını söyledi. Düzenlediği basın toplantısında gazetecilerle buluşan Serter, aday adaylığı sürecini ve bazı projelerini paylaştı.

Serter, konuşmasına başlamadan önce 12 şehide rahmet, acılı yakınlarına da başsağlığı dileklerini iletti.Manisa’da Genel Başkanları Özgür Özel’e yönelik provakatif girişimi de kabul etmelerinin mümkün olmadığını belirten Serter, “Biz, Atatürk’ün kurduğu partiyiz. İki üç tane kendini bilmezin bize attığı laflarla ne boynumuzu bükeriz ne de alnımızı bir yerden arda bırakırız. Biz Türkiye Cumhuriyeti’ni bir bütün olarak kabul ediyoruz. Bizde cumhuriyet sevgisi, millet sevgisi sonuna kadar var. Atatürk sevgisini zaten kimse gönlümüzden alamaz. Sonuna kadar PKK ve Türkiye’ye saldıranların karşısındayız. Ama bunun üzerinden siyaset devşiren siyasetçilerin de alayının karşısındayız” dedi.

Karabağlar’da 37 yıldır ticaret yaptığını, her karışını iyi bildiğini, Meclis üyeliği, il başkanlığı ve milletvekili yaptığı dönemlerde de her zaman bölge sorunlarına duyarlılık gösterdiğini belirten Serter, Karabağlar’ın tanınmadığını belirterek, öncelikle Karabağlar’ı dünyanın tanıdığı bir kent haline getirmek istediğini söyledi. Bugüne kadar belediye başkanlarımızın ilçede büyük hizmetleri olduğunu hepsine teşekkür ettiğini belirten Serter, “Ama ben bir iddia ile geliyorum. Yeni projelerle Karabağlar’ı herkesin bildiği bir kent yapacağım. Bir belediye başkanı göreve gelirken hizmet aşkıyla gelmeli. Bende de o heyecan var. Karabağlar’ı tanınır bir kent haline getireceğim” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu