“31 Mart zaferimizi kutlamak için gün sayıyoruz”


CHP Çeşme Belediye Başkan Adayı Lal Denizli “Partimizin yaşı bir asırı aşmış çınardır. CHP bu dönemde değişimle birlikte aslında çok özverili adımlar atmıştır. İzmir’de 9 kadın belediye başkan adayının gösterilmiş olması, 40 yaş altı 12 belediye başkan adayımızın gösterilmiş olması, sosyal belediyecilik ve halkçı belediyeciliğin, liyakatli tercihlerle hayata geçecek olmasının özverisi yaşanacak bu dönemde. Özellikle de İzmir bunu yaşayacak. Bu nedenle aslında halkımız değişim rüzgarının etkisiyle büyük bir mutluluk havasına büründü. Çeşme’de beni kucaklayan bir insan grubu var ve bu sayı giderek artıyor. Heyecanla 31 Mart’taki zaferimizi kutlamak için bekliyorlar. 1 Nisan sabahından sonra güzel Çeşme daha da güzel olacak”dedi.

Denizli göreve geldiğinde ilk iş  Çeşme’yi hızlıca Ot Festivali, bayram ve ardından gelecek turizm sezonuna hazırlamak olacağını ifade etti.ve ekledi:

“Çünkü bu süreç içinde bir anda Çeşme’nin nüfusu artacak. Nüfusun fazla olduğu, turizmin nüfusu hızla arttırdığı  yerlerde hızlıca yol ve kaldırım düzenlemelerini yapacağız, temizlik hizmetlerini hızlıca düzene sokacağız. Sahillerimizi temizlik ve güvenlik açısından sezona hazır hale getireceğiz. Bunun yanı sıra altyapı konusunda da hızlı aksiyon alacağımız konular var. Bunların başında ilk 120 gün içinde İzmie Büyükşehir Belediyesi ile imzalayacağımız altyapı protokolü var. Bunun dışında İZSU ve Gediz Elektrik ile de görüşmeler yaptık. En azından hızlıca yapılabilecek altyapı çalışmalarını başlatıp kentimizi yaza hazırlayacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu