“İçimden geldiği gibi” BonVivant’ta..

 

Sanatçı Selim Franko’nun benzersiz eserleri Alsancak BonVivant’ın tarihi atmosferinde sanat severlerin ziyaretine açıldı. Bu yılın en heyecan verici sanat etkinliklerinden biri olan “İçimden Geldiği Gibi” adlı sergi, BonVivant’ın ev sahipliğinde 25 Mayıs 2024 tarihine kadar devam edecek.

“İçimden Geldiği Gibi” sergisi Selim Franko’nun kağıt üzerine keçeli kalem tekniği ile yarattığı çarpıcı eserlerden oluşuyor. Sergi, bireyin iç dünyasının derinliklerinden ilham alan sanatçının duygularını, düşüncelerini ve hayallerini kâğıt üzerine aktaran özgün bir yaklaşıma sahip.  “İçimden Geldiği Gibi” sergisi sanatçının cesur renk seçimleri, detaylara verdiği önem ve duygusal derinliği, ziyaretçilere etkileyici bir deneyim sundu.

06 Mayıs 2024 tarihinde açılış resepsiyonu gerçekleştirilen sergi, yerli ve yabancı sanatçılar ile birlikte birçok sanatsever tarafından ilgi gördü. Açılış gününde Sanatçı Selim Franko ile UGSO (Ulusal Gençlik Senfoni Orkestrası) solist piyanisti ve JCI (Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği)’dan Türkiye’nin en başarılı genci ödülü sahibi piyanist Cem Vardarcı’ nın gerçekleştirdiği müzik dinletisi tüm katılımcıları hayran bıraktı.

Bugüne kadar birçok sergi ve söyleşiye ev sahipliği yaptıklarını söyleyen BonVivant’ın Kurucusu Perihan İnci “BonVivant”, Alsancak’dan sonra Pasaport’taki yeni etkinlik merkezi ile İzmir’in kültür, sanat ve iş dünyasına yeni bir soluk getirdiklerini de ifade etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu