Filenin Sultanları İzmir’e arkadaşlarının düğününe geliyor

A milli kadın voleybol takımının belkemiği oyuncularından Ayça Aykaç, 29 Eylül’de İzmir’de dünya evine girecek. İzmir doğumlu olan ilkokulu İzmir’de okuyan ve daha sonra ailesiyle Bursa’ya taşınan Aykaç, eski voleybolcu olan ve Galatasaray’da antenörlük yapan İzmirli Mert Altıntaş ile  evlenecek.

Yeni Asır Gazetesi’nin haberine göre Ayça Aykaç ile Mert Altıntaş’ın en büyük hayalleri emekliliklerinde Urla ya da Dikili’ye yerleşmek. Kır düğünü ile eski voleybolcu Mert Altıntaş ile dünya evine girecek olan ünlü sporcu Ayça Aykaç’ı, mutlu gecesine takım arkadaşları, İtalyan teknik adam ve spor – iş dünyasının önemli isimlerinin katılacağı öğrenildi.

Avrupa şampiyonluğu kupası ve altın madalya alan nişanlısı Ayça Aykaç ile milli takım kampında parke salonlarda tanıştıklarını ve arkadaşlıklarını kısa sürede nişan töreni ile taçlandırdıklarını belirten Mert Altıntaş, “Ayça tamamen bir başarı öyküsü, hangi işe elini atsa en iyisini yapacak kabiliyete sahip bir kişiliği var” dedi.

“HAYALİMİZ İZMİR’E YERLEŞMEK”

İstanbul’da oturmaya devam edeceklerini belirten Mert Altıntaş, “Ayça da ben de İzmir doğumluyuz. İkimiz de İzmir’e aşığız. Spor hayatlarımıza noktayı koyduktan sonra emeklilik günlerimizde ikimizin de hayali İzmir’e yerleşmek. Urla ya da ailemin evi olan Dikili bölgesinde yaşamak hayalimiz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu