Emre Aydın yeniden Sony Music’te..

 

 Rock müziğin en önemli isimleri arasında yıllardır yerini başarıyla koruyan Emre Aydın, kariyerindeki yeni gelişmeyi sevenlerine duyurdu. 2006 yılında kariyerinin ilk albümü olan 10 parçalık “Afili Yalnızlık”ı Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlayan Emre Aydın, büyük ses getirmiş ve kısa zamanda herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Vakit kaybetmeden yayınladığı “Kâğıt Evler” albümü ve “Bu Yağmurlar” adlı teklisinin devamında Türk Rock Müzik tarihine adını kalıcı olarak yazdırmıştı.

Başarısı ve popülaritesi her geçen gün artan Emre Aydın, yıllar boyunca oluşturduğu müzik diskografisiyle Türk Rock Müziğine kült eserler bırakmaya devam ediyor. Emre Aydın, yıllar sonra ilk albümünü çıkardığı Sony Music Türkiye’yle tekrar bir araya geldi; bu haberi Sony Music Türkiye’nin Genel Müdür’ü Özden Bora ile paylaştığı fotoğrafta “Eve döndüm” yorumuyla duyurdu. Sanatçının paylaşımının ardından birçok müzik sayfası bu birlikteliği müzikseverlerle paylaştı.

Türkiye’nin en önemli müzisyenleri arasında yer alan Emre Aydın, Sony Music Türkiye ile yıllar sonra tekrar imza atarak gelecek projelere dair merakı şimdiden artırdı. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu