Ege kitaplarını imzaladı

Çeşme Festivali için kente gelen Ege Marina D&R da kitaplarını imzaladı.Bugüne değin 5 kitap yazan sanatçının en çok satılan kitabı ilk baskısı 2017 de yayınlanan İsyan romanı.

Geçtiğimiz ay içinde yeni baskısını yapan İsyan dört çocukluk arkadaşının hikayesini anlatıyor. Küçük bir adada başlayan ve büyüdükçe farklı hayatlara savrulan bu hikaye, aşk, dostluk, hayal kırıklığı ve umut gibi temaları işliyor. Yazarın sinematografik kurgusu, gerçekçi karakterleri ve etkileyici doğal güzelliklerden şehir atmosferine uzanan dekoruyla dikkat çeken İsyan, Türkiye’nin ve dünyanın değişimini takip eden bir mücevher olarak nitelendiriliyor.

Ege, kitabı için; “Küçük bir adada, zeytinlerin yağıyla olgunlaşıp, üzümlerin buğusuyla hislenip, Akdeniz’in tuzuyla pişen, ada geliştikçe, dışarısı içeriye daha fazla etki ettikçe, büyüdükçe küçük ve masum dünyaları yıkılarak hırsları, hayal kırıklıkları, öfkeleri, kayıpları ve aşklarıyla bambaşka hayatlara savrulan dört çocukluk arkadaşının hikayesini anlatan İsyan ilk göz ağrım” dedi.

Haber ve fotoğraflar:Bektaş Türk

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu