Dany Brillant sahnesi diskoya döndü

Efsane Çeşme Festivali Amfi Tiyatro’da Tunus asıllı dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Dany Brillant ile devam etti.  Birbirinden deneyimli orkestra ekibiyle şarkılar seslendiren Brillant, repertuarındaki parçalarla izleyicileri yerinde oturtmadı. Sanatçı sahneye çağırdığı sevenleriyle dans etti, şarkılar seslendirdi,sahnesini adeta diskoya çevirdi.

Dans edenler arasında Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran ve eşi de yer aldı.

Gecenin sonunda Oran, eşiyle birlikte Fransız şarkıcıya çiçek takdim etti ve seyircileri birlikte selamladılar.

Gecede dünyaca ünlü şarkıcıların konserlerini ilerleyen yaşına ve sağlık problemlerine rağmen organize eden Erkan Özerman, Dany Brillant’ın davetiyle sahneye çıktı. Tekerlekli sandalyesinden iki kişinin yardımıyla ayağa kalkarak sahnede konukları selamlayan Özerman, “İki kişinin refakatinde sahneye çıktım, kusura bakmayın, ama geldim size. Başkan ne derse o” dedi.

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran ise, “En büyük teşekkürü hasta yatağından kalkıp, tekerlekli sandalye ile bu güzel festivale büyük destek veren sayın Erkan Özerman’a ediyorum. Festivalimiz 23 Eylül’de Cumhuriyet Meydanı’nda sanatçı Ege ve 24 Eylül Pazar akşamı Chico & the Gypsies konserleriyle devam edecek”şeklinde konuştu.

Haber:Bektaş Türk

Fotoğraflar :Aydın Çetinkaya 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu