“Başarımızın sırrı ekip çalışması”

Seferihisar Sığacık’ta hizmet veren Neptün Otelleri, Club Resort Atlantis ve Maya Bistro Hotel Beach yeni sezona, çalıştıkları kurumlardan aldıkları ödüllerin gururunu ve mutluluğunu ekipçe kutlayarak merhaba dediler.

1987 yılından bugüne her şey dahil sistemi ile hizmet veren Club Resort Atlantis, ağırlıklı olarak yabancı misafirlerini Türk misafirperverliği ile ağırlamakta. Sığacık yarımadasının mavi  ve yeşille buluştuğu benzersiz habitatında, alanında profesyonel personeliyle, tatile eğlence ve sanat katan etkinlikleriyle, lezzetli mutfağıyla konuklarının yıllarca tercih etmelerinin  göstergesi.

Club Resort Atlantis, geçtiğimiz yılın turizm sezonunda Tatil Budur 2023 anketleri sonucunda “Memnuniyet Başarı Ödülü” ile ödüllendirildi.  Holliday Check24 dünya genelinde tavsiye edilen en iyi konaklama yerlerinden biri Club Resort Atlantis gösterildi.

2017 yılında faaliyete geçen, Sığacık-Teos bölgesinin ilk kaloriferli ve bütün yıl açık butik oteli Maya Bistro Beach Hotel’de, kardeş kuruluşu gibi konukları tarafından çok sevildi. Bu sevginin yansıması da ödüler oldu. Dünyanın en büyük seyahat platformu Tripadvisor’un gezginlerle düzenlediği anketlerde 2023 “Travelers Choice” ödülüne layık görüldü.

Son ödül de her iki tesise birden geldi. Neptün Otelleri, düğün.com  tarafından “Çiftlerin Tercihi” plaketleriyle ödüllendirildi.

Maya Beach’te düzenlenen yeni sezona merhaba pikniğinde bir araya gelen Neptün Ailesi, Günay Ustanın ve ekibinin hazırladığı mangal partisinin tadını çıkarırken, ödüllerin mutluluğunu da paylaştılar. Piknikte konuşma yapan Genel Müdür Hüseyin Damar “Başarımızın sırrı ekip çalışmasına olan inancımız” dedi ve “yeni sezonun hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum” temennisinde bulundu.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu