Yağmur Bağlar’dan Art Show

Ressam Yağmur Bağlar, “Spiritual Sessions” başlıklı kişisel sergisiyle İzmir’in ünlü mekanı Kepler Pavilion’da sanatseverlerle buluşuyor. 28 Şubat-1 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan serginin, “sanat sergisi” yanında “art show” niteliği de taşıyacak olması nedeniyle büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Resim alanında Yağmur Bağlar’ın son yıllarda ürettiği 20 parçadan oluşan çalışmaları yer alırken, sanatçının aynı zamanda bir moda tasarımcısı kimliğinden yola çıkarak hazırladığı kendi markası “AME DESS” S24 Koleksiyonu’na ait 12 tasarım da sergilenecek. Sergi sırasında canlı müzik ve mini bir tiyatro performansı da sunulacak.

Sergi ile ilgili bir açıklamada bulunan Yağmur Bağlar; “Bu sergim ile varoluş sürecimizde yaşadığımız duygusal deneyimleri ve ruh hallerimizi görsel biçimlemeye dönüştürerek ifade etmeye çalıştım. Sergiyi izlemeye gelecek sanatsever dostlarımızı, aynı zamanda ruhsal bir seansa da davet ediyorum” dedi

Yağmur Bağlar, 1-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında İzmir’de ilk defa düzenlenecek olan İzmir Sanat ve Antika Fuarı’nın da katılımcı sanatçıları arasında bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu