Var Kulağına Bu

Türkçe Rap piyasasının köklü isimlerinden Sansar Salvo, geçtiğimiz aylarda ilk albümünü de yine sadece Sansar Salvo düeti olan “Zamanı Kolla” ve bu düet şarkıya çekilen bir klip eşliğinde yayınlamış olan Yusi’yi yeni dijital single çalışması olan “Var Kulağına Bu” isimli şarkısında konuk ettiği şarkıyı dijital platformlarda yayınlamaya hazırlanıyor. 

 
 Z Planı Mixtape Vol. 1 ve Z. Planı Mixtape Vol. 2 isimli ve bağımsız olarak dijital platformlar aracılığıyla yayınlamış olduğu derleme albümlerinde de konuk olarak yer alan Yusi ile hazırladıkları bu şarkı geçtiğimiz sene hazırlanmış ancak ikili takvimlerinde bu parçayı yayınlayacak tarihi 19 Nisan 2024 tarihi olarak belirleyebilmiş ve şarkı bağımsız olarak Sansar Salvo tarafından dijital single formatında yayınlanacak.
 
Şarkının altyapısı Sansar Salvo’nun 2009 ve 2017 senelerinde yayınladığı Seremoni Efendisi ve Şimdi Sans gibi müzik marketlerde de dağıtılan albümlerinde de çalıştığı prodüktörlerden Uğur Oral imzası taşırken mix ve mastering işlemleri Sansar Salvo tarafından yapılmış.
 
 
Ecem Naz Tunca /İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu