Kocası bile taciz etmişti !

Bir dönem moda dünyasında fırtınalar estiren bu ünlü, ilerleyen yaşına rağmen yine de yarı yaşındaki birçok hemcinsini kıskandıracak bir görünüme sahip. Bütün bunlara ek olarak hatırı sayılır bir servetin de sahibi.

Böyle bakıldığında bu ünlünün peşinde koşan hatta onun kalbiniz çalmak için çaba harcayan birçok kişi olduğunu söylemek hiç de yanlış değil.

Bir kez evlenip boşanan, çok konuşulan ilişkiler yaşayan bu ünlü uzun süredir de yalnız üstelik. Ama söylediğine göre kalbini yeniden aşka açmayı hiç ama hiç düşünmüyor.

“Bir daha herhangi biriyle flört etmeyi hiç istemiyorum. Bu konuyla ilgilenmiyorum. Yanımda birinin nefes aldığını duymayı istemiyorum” diyen ünlü bir dönemin ünlü modeli Linda Evangelista.

Bugün 58 yaşında olan Linda Evangelista, The Sunday Times gazetesine verdiği demeçte birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

Eski ilişkisinden bir erkek çocuk sahibi olan, başkalarını ve kendisini taciz eden eski eşinden de güç bela boşanan Evangelista, bir daha romantik bir ilişki yaşamakla hiç ilgilenmediğini söyledi.

1980’li ve 90’lı yıllarda moda dünyasının en çok kazanan modellerinden biri olan Evangelista “Yanımda başka birinin nefes aldığını duymak istemiyorum” sözleriyle aşk defterini kapattığını ifade etti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu