KalDer 24. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu Başlıyor!

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi;1999 yılından bu yana geleneksel olarak her yıl düzenlediği Mükemmelliği Arayış Sempozyumu’nun (MAS) 24’üncüsü 5 Haziran tarihinde Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleştirecek. Alanında yetkin ve başarılı konuşmacılarıyla bölgenin en büyük organizasyonu olan Mükemmelliği Arayış Sempozyumu, Ege Bölgesi ve İzmir’in sanayi, ticaret, hizmet, kamu sektörlerinin üst ve orta kademe yöneticileri ile akademisyenleri bir araya getiriyor.

Ege Bölgesi’nin önde gelen şirket, kurum ve kuruluşlarının da destek verdiği sempozyumun bu yıl ana teması “Raf Ömrü” olarak belirlendi. “Her bitiş bir başlangıç” oturumuyla başlayacak olan sempozyumda değişen ve dönüşen dünya, yeni trendler, geri dönüşüm ve sürdürülebilirlik, teknolojik gelişmelerin markalar açısından değerlendirilmesi, hayatımıza yeni giren fomo-yolo-jomo kavramları ile yetenek yönetimi ve çalışan bağlılığı gibi konuların öne çıkacağı sempozyum, kendi alanında uzman konuşmacıları bir araya getirerek, gün boyunca iş dünyası temsilcilerine yeni bakış açıları kazandırırken, mükemmellik yolunda gelecek projeksiyonu da sunmayı hedefliyor.

Ünlü: “Alanının yetkin isimleri bizimle”

Geçtiğimiz yıl Manisa’da yapılan Mükemmelliği Arayış Sempozyumu sonrası bu yıl tekrar İzmir’e döndüklerini söyleyen KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ünlü,” Alanında yetkin konuşmacılar ile birlikte sürpriz konuklarımız Serdar Kuzuloğlu, Kaan Sekban ve Oğuzhan Uğur’un da konuk olduğu ufuk açıcı oturumlar ile MAS’a katılan her bireyin yeni bir bakış açısıyla salondan ayrılmasını hedeflediklerini söyledi.

Sempozyumun sonunda her yıl olduğu gibi bu yıl da “Yılın Başarılı Ekibi Ödülü” ile “Ege Bölgesi Üstün Performans Ödülü”nün sahiplerini bulacağını dile getiren KalDer İzmir Şubesi Başkanı Ünlü, sadece ödül alanların değil bu yola giren her kuruluşun mükemmellik yolunda en önemli eşiği döndüklerini ifade etti.

Bölgedeki kurum/kuruluşların ve üst düzey yöneticilerini, bu yıl Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde yapılacak sempozyumda görmek istediklerini söyleyen Ünlü, ”Bölgemizin önemli kuruluşlarının tüm yöneticileri ve iş dünyası temsilcilerini 5 Haziran tarihinde Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde yapılacak olan sempozyuma katılmaya çağırıyorum” diye konuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu