İzmirlinin neşesini kasnaklara işlediler


 
 Tarihi Havagazı Kültür ve Sanat Merkezi’nde bir rekora imza atıldı.
 
100+1 İzmirli Kadın ile Nazar Ağaçları Atölyesi kasnakları ve elekleriyle İzmir’e ışık saçan Benan Bilek,  İKG ( İzmirli İş Kadınları) tarafından düzenlenen etkinlikte, daha önce 100 olan katılımcı sayısını 100+1 yaparak yeni bir rekor kırdı.
 
İzmir’in neşesini bir araya getirerek; yarattıkları sinerji ile + 1 fark yaratma düşüncesiyle Cumhuriyetimizin 100. yılını takip eden bu süreçte; 101 kadını bir araya getiren etkinlik, sanayiden, sanata; spordan, turizme; otomotivden, sağlık sektörüne kadar pek çok alanda çalışma hayatında iz bırakan ve halen İzmir’in farklı kuruluşlarında uzman ve yönetici olarak çalışan İzmirli kadınların bir araya geldiği coşku ve enerji dolu bir etkinlik olarak hafızalara yazıldı.
 
 
İzmirli Ruhu’yla bir ekosistem oluşturup, iş birliği ile değer üreten bir STK olmak vizyonuyla yola çıkan IKG enerji dolu etkinlikte derneğin benimsediği güzellikleri ön planda tutma, medeni, saygılı ve hoşgörülü bir yaklaşım benimseme ve sürekli olarak inovasyonu teşvik etme amacıyla tekrar kadınları bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadı anlamına geliyor.
 
Proje ile beraber İKG hedeflerinden biri olan gençlere de ışık tutulacağını belirten Ferhan Avcı:
“İzmirli olmanın gücünü taşıyan Gençlik Destek Fonu ile İzmir’in yetenekli gençlerini desteklemeye karar verdik. Bu fon, üniversite ve lise gençlerimize konser, seyahat, kahve ve sohbet, gezi, beslenme, dijital dünya, barınma, dil eğitimi, kişisel bakım, etkinlik, kitap gibi birçok alanda maddi destek sağlayarak onların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Öğrenmekten ve öğretmekten mutlu olan, üretmenin enerjisine inanan, İzmirlinin neşesine neşe katan ve yaptığı her proje ile sosyal sorumlulukların kraliçesi olan sevgili Benan Bilek yaptıkları kasnaklara İzmir ruhunu yansıttı” dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu