İzmir’in kalbi Kültürpark’ta atacak

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetimizin 100. yılını gurur ve coşkuyla kutlamak için şehrin dört bir yanında özel etkinlikler düzenliyor. 7’den 77’ye İzmirliler, Cumhuriyetimizin 100. yılını “Cumhuriyet Gençlik Etkinlikleri” ile Kültürpark’ta hep birlikte kutlayacak. Bu akşam İzmirliler, coşkuyla, alkışlarla, şarkılarla, marşlarla, Kenan Doğulu’nun sahne alacağı konserle Cumhuriyet’in 100. yaşını selamlayıp 2. yüzyılı birlikte karşılayacak. Doğulu, konserde, 100. Yıl için yaptığı İkinci Yüzyıl Marşı’nı da seslendirecek.s

Bugün saat 13:00’te başlayacak Cumhuriyet Gençlik Etkinlikleri, Kültürpark’ta gerçekleştirilecek. Kutlamaların önemli bir ayağı olarak; yapay zekâ sayesinde Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile fotoğraf çekilmek mümkün olacak. Gençler ve çocuklar için farklı oyun alanları, zipline ile macera parkurundan farklı alanlarda atölyelere, Cumhuriyet temalı bilgi yarışmasından rengarenk boyalarla yapılacak Colour Fest’e kadar birçok etkinlik düzenlenecek. Çocuklar, ayrıca, lunaparkta da İzmir Büyükşehir Belediyesi organizasyonuyla keyifli dakikalar geçirecek. Etkinlikler, Cumhuriyetin 100. yıl kutlamalarının unutulmaz bir parçası olacak.

Kenan Doğulu Kültürpark’ta sahne alacak
Akşam İzmirliler, Kültürpark’ta Kenan Doğulu konseri ile Cumhuriyet’in 100. yaşını selamlayıp 2. Yüzyılı birlikte karşılayacak. Kenan Doğulu’nun Cumhuriyet’in 100. Yıl için yaptığı İkinci Yüzyıl Marşı da ilk kez canlı performans ile izleyici ile buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu