İzmir Fashion Week’te yine moda rüzgarları esecek

 

Her yıl moda tasarımcılarını sektörle ve moda tutkunlarıyla buluşturan İzmir Fashion Week, bu yıl da dopdolu bir program hazırladı. 4 gün boyunca moda rüzgarları estirecek etkinlik 26-27-28 Şubat tarihlerinde Hyatt Regency İzmir İstinyePark Otel’de, 29 Şubat tarihinde ise İzmir İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde moda severler ile buluşacak.

İzmir Ticaret Odası ve İzmir Moda Tasarımcıları Derneği desteğiyle düzenlenen İzmir Fashion Week, 26-27-28 ve 29 Şubat tarihlerinde Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ta moda tutkunlarıyla bir araya gelecek. Ana sponsoru Salute Group, araç sponsoru Otofora ve saç makyaj sponsorunun Altier Academy olduğu İzmir Fashion Week, Rönesans Ajans tarafından düzenleniyor. 

13 farklı marka ve tasarımcının yeni koleksiyonlarını moda severlere sunacağı İzmir Fashion Week, iş dünyası ve cemiyet hayatından birçok ismi ağırlayacak. Etkinlik 4 gün boyunca 18.30 – 21.45 saatleri arasında gerçekleşecek. Katılacak firmalar; Nadora, İğne İplik, White House, Aldeg, FC Plus, Alin Exclusive gibi önemli markalardan oluşuyor. Katılacak tasarımcılar arasında; Nur Oskay, Nur Karaata, Nazlı Terzioğlu, Nadir Demir, Melissa Yılmaz, Meltem Aybar, Yiğit Eryendi gibi ünlü moda tasarımcıları yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu