Işıltılı Başlangıç

 

İzmir Marriott konuklarını ağırlamaya başladığı tarihten bu yana ayrıcalıklı bir konaklama ve gastronomi deneyimi sunuyor. Şehrin kalbinde şehirden çok uzakta hissedeceğiniz, kişiye özel hizmetler sunan İzmir Marriott, yıl boyunca sürdürdüğü görkemini 2023 yılına veda edip yeni bir yıla merhaba demenin heyecanıyla doruklara ulaştırıyor. Kordon’un yanı başında yer alan Lima Restaurant’ta eğlence ve lezzet dolu bir Gala Yemeği veya Pagos Rooftop’ta yıldızların eşlik ettiği enerji dolu bir DJ party ile 2024 yılını coşku içerisinde karşılayabilirsiniz.

KORDON’DA YILBAŞI COŞKUSU

Yılbaşı coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenler için İzmir Marriott, Kordon’un yanı başında konumlanan ve ışıl ışıl parlayan deniz manzarasına sahip Lima Restaurant’ta muazzam bir geceye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Orkestra Nazende’nin geceye renk katan ritmi, şeflerin yıla teşekkür niteliğinde hazırladığı özel menüsü ve limitsiz yerli içkinin dahil olduğu paketler, kişi başı 3500 TL’den başlayan fiyatlarla misafirlerini bekliyor.

EGE’NIN BÜYÜSÜ: PAGOS ROOFTOP’TA UNUTULMAZ YILBAŞI EĞLENCESI!

İzmir Marriott’un terasında yer alan, yıldızlara ve Ege’nin masmavi denizine komşu olan Pagos Rooftop’ta hafızalarda yer edecek bir yeni yıl kutlaması misafirlerini bekliyor. Alper Savaş, DJ Gasm, DJ Bey ve Ali Kuru’nun sahne alacağı gecede 2024 yılını sene boyu hatırlanacak bir eğlence ile karşılayacaksınız. Etkinlik biletlerini bugece.co ve biletino.com platformlarından satın alabilirsiniz.

İzmir Marriott’un düzenlediği yılbaşı etkinliklerinde yerinizi almak için 0232 400 06 66 veya 0549 289 12 54 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

20.12.2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu