İmamoğlu,’İstanbul’a hizmette tam yol ileri’ sloganıyla seçim kampanyasına başladı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) yeniden göreve aday gösterdiği, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu seçim çalışmalarına başladı. İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıda konuşan İmamoğlu, “İstanbul’a adalet ve bereket geldi, yatırımlarla güçlenmeye ve geleceğe umutla bakmaya başladı. İstanbul başardı, bu hepimizin başarısıdır” dedi.

İmamoğlu’nun seçim sloganı “Tam yol ileri” olarak belirlendi. İmamoğlu, tanıtım için paylaştığı videoda “Her şey çok güzel olacak” sloganını tekrar kullandı.

Konuşmasında “Hep birlikte başarmaya devam edeceğiz. 31 Mart 2024’te sizlerin iradesiyle İstanbul’u yeniden kazanacağız” diyen İmamoğlu, bu kez İBB Meclisi’nde de çoğunluğu sağlayacaklarını söyledi.

“Engellemelere karşı bağışıklık kazandık. Hizmet ürettik tecrübe kazandık” diye konuşan İmamoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:”O engelleme refleksleri küçüldü, toz oldu. Görmüyoruz artık. Önümüze çıkan engelleri aşa aşa ustalaştık. Başarıya nasıl ulaşacağımızı çok daha iyi biliyoruz. Her yerde bunu söyleyin; ‘İstanbul başardı’.”

Haber:Gürkan Genç/İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu