Hyatt Regency İzmir İstinyeParkta muhteşem konser

 

Hyatt Regency İzmir İstinyePark, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası’nın eşsiz performansı ile Dünyaca Ünlü Film Müzikleri Gecesi’ne ev sahipliği yaptı.

Kapılarını açtığı ilk günden bugüne sanata ve sanatçıya verdiği değeri sürdürebilmek adına çalışmalar yürüten Hyatt Regency İzmir İstinyePark’taki konsere ünlü orkestra şefi Kevin Griffiths konuk oldu.

İzmir’in en yeni ve lüks çekim merkezi haline gelen ve sanatı hayatın bir parçası olarak konumlandıran Hyatt Regency İzmir İstinyePark, gişe rekorları kırmış dünyaca ünlü filmlerin soundtrack’lerini müzikseverler ile buluşturdu.

Dünyaca ünlü orkestra şefi Kevin Griffiths yönetiminde Star Wars, Karayip Korsanları, Harry Potter, Forrest Gump, Cinema Paradiso, Superman, Indiana Jones, Gladyatör, La la Land gibi filmlerin müziklerine yer verilen konserde dinleyiciler aynı zamanda filmlerden kesitler izleyerek gecenin tadını çıkardı.

İzmir Devlet Senfonu Orkestrası’nın muhteşem performansı ile gerçekleşen konser, Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ın Regency Balo Salonu’nda gerçekleşti. Geniş kapasitesi, teknik açıdan son teknoloji ile donatılmış alt yapısı ve üstün kalitedeki hizmet anlayışı ile donatılan salon, tüm biletlerin satılmasıyla 400 kişiyi ağırladı.

Hayata geçirdiği ve ev sahipliği yaptığı etkinlikler ile İzmir’de her seferinde fark yaratmayı başaran Hyatt Regency İzmir İstinyePark, yüksek katılımlı organizasyonlardan küçük gruplara kadar optimize edilebilen salonları ile İzmir’de müzikseverlerden tam not aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu