Hyatt Regency İzmir İstinyepark La Chaine Des Rotisseurs’un gala yemeğine ev sahipliği yaptı

Köklerini 1248’den alan dünyanın en büyük ve en eski gastronomi kulübü La Chaîne des Rôtisseurs’ün İzmir üyeleri geleneksel yıl sonu gala yemeği için Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ı tercih etti. İzmir’e yeni bir soluk getiren ve panoramik şehir manzarası ile eşsiz bir atmosfer sunan İstinye Balo Salonu’nda gerçekleşen yemek gastronomik bir şölene dönüştü.

Odak noktası kardeşlik, dostluk, yoldaşlık olan, mutfak ve servis standartlarını yükseltmeyi hedefleyen La Chaîne des Rôtisseurs, gala yemeğinde Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ın başarılı şeflerinin hazırladığı keyifli menüyü deneyimlediler. Geceye özel hazırlanan ve benzersiz gurme lezzetlerle zenginleşen menü, La Chaîne des Rôtisseurs üyelerinden tam not aldı. Damaklarda lezzet şöleni yaşatan benzersiz menüde yer alan balkabağı ve kabak çekirdeği eşliğinde sunulan Kereviz Fagottini ve ana yemek olarak servis edilen odun ateşinde pişirilmiş dana brisket gourme konukların favorileri arasında yerini aldı.

80 ülkede yaklaşık 25 bin üyesi bulunan La Chaîne des Rôtisseurs, usta aşçı olmaya aday genç aşçı yardımcıları için de eğitici bir kuruluş olan misyonunu üstleniyor. Bu çerçevede ulusal ve uluslararası yemek hazırlama, pişirme ve sunma yarışması ile de genç şeflere gelişme imkanı sunuyor.

So Vibes caz orkestrasının dinletileri ile geçen keyifli gala yemeğinde ayrıca konuklara geliri Cerrahpaşa Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi’ne bağışlanan Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ın kendi üretimi olan sabun ve deri kartvizitlikler armağan edildi.

Görkemli davetlere panoramik İzmir manzaralı terası ile eşsiz bir atmosfer sunan İstinye Balo Salonu’nda gerçekleşen geceye derneğin üyelerinden Bülent Akgerman, Enis Güner, Haluk Özyavuz, Deniz Sipahi, Şükrü Ünlütürk, Enis Habif gibi isimler katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu