Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı, 8. Personel Balosunu enerjik ekibiyle coşkuyla kutladı.

 
Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı Personel Balosu, Otelin 10. Katında yer alan Garden’s Hill Event Venue’de Retro konsepti ile gerçekleşti.Davetlilerin 1920’lerden 1990’lara uzanan nostaljik kıyafetlerle katıldığı gece keyifli görüntülerle hafızalara kazındı.
 
Dj Ali Baran’ın nostaljik müzikleri, harika yemekler ve hediye çekilişi geceyi renklendirdi. Tüm ekip bütün bir yılın yorgunluğunu atarken, eğlenceli görüntüler geceye damgasını vurdu.Bütün ekibin keyifle bir arada olduğu gecede eğlence limitsizdi.
Otelin Genel Müdürü Sevil Görgülü’nün tüm ekibe teşekkür ettiği konuşmasının ardından, yılın personel seçimlerinin sonuçları açıklandı. Birinci Satış departmanından Rezervasyon ve Online Satış Sorumlusu Deniz Han, İkinci Mutfak Departmanından Gıda Güvenliği Sorumlusu ve Diyetisyen Özlem Kolik ve üçüncü Kat Hizmetleri Departmanından Çamaşırhane Sorumlusu Sibel Bengil seçilerek ödüllerini kazandılar.
 
Görgülü 2023 senesinin çok zor ama başarılı geçtiğini ve bu başarının her zaman olduğu gibi otel çalışanlarına ait olduğunu söyledi. Böyle bir ekibin parçası olmak ve onlarla çalışmaktan gurur duyduğunu belirtti. Otelin çok şanslı olduğunu, otel sahiplerinden en alt kademede çalışanına kadar iyi enerjili ve güzel insanlardan oluştuğunu söyleyip, hiçbir başarının tesadüf olmadığını vurguladı. Genel Müdür “Bugün hepimiz kalben ve severek yaptığımız işlerin karşılığını alıyoruz. Sizlerle daha nice başarılı işlere imza atacağız” diyerek konuşmasını tamamladı.
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu