Emitt Turizm Fuarı Açılıyor!

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı – EMITT, 6 Şubat 2024 tarihinde (bugün)  TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TTYD) iş ortaklığında düzenlenen 27. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya başta olmak üzere 300’den fazla satın almacı ve Almanya, Bulgaristan, Brezilya, Mısır, İran, Japonya, Kuzey Kıbrıs, Venezuela gibi birçok ülkeden katılımcı firmayı ağırlayacak. 

Her yıl ülke pavilyonları, tatil destinasyonları, oteller, turist merkezleri, tur operatörleri ve acentelerin katıldığı EMITT, turizm sektörünün tüm ulusal ve uluslararası paydaşlarına sürdürülebilir iş birlikleri oluşturacakları bilgi ve ilham dolu içerikleriyle dopdolu bir etkinlik programı sunmaya hazırlanıyor. 

Sektörü etkileyen en büyük buluşma noktalarından EMITT İş Geliştirme Etkinlikleri bu yıl da Konferans Sahnesi Oturumları ile dikkat çeken konuları sektör liderleri, 70’i aşkın uzman isim ve 30 farklı önder kurum iş birliği ile mercek altına alacak.

Fuar süresince şehir ve ülkelerin stant etkinlikleri kapsamında düzenlenen aktivitelerle ziyaretçilere muhteşem deneyimler yaşatılacak. 

Şanlıurfa standında çiğköfte yapımı, Muğla Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı standında folklor gösterisi, Bodrum Belediyesi’nin özel kokteyl ve DJ performansı, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan gastronomik deneyimler ilk akla gelenler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu