Dr.Sırrı Aydoğan hayatını kaybetti

Bornova Belediye Başkanlığı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevlerini yapmış olan Dr.Süleyman Sırrı Aydoğan, vefat etti. 

CHP Bornova İlçe Başkanlığı Bornova Belediye Başkanlığı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevlerini yapmış olan Dr. Süleyman Sırrı Aydoğan’ın vefatını “1977-1980 ve 2004-2009 yılları arasında Bornova Belediye Başkanlığı görevini yürüten Sayın Dr. Süleyman Sırrı Aydoğan’ın hayatını kaybettiğini derin üzüntüyle öğrendik. Başkanımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz” ifadeleri ile duyurdu.

“KALP KRİZİ NEDENİYLE KAYBETTİK”

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay da Aydoğan ile ilgili yaptığı paylaşımda “Bornova Belediye Başkanlığı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevlerini yapan değerli parti büyüğümüz Dr. Süleyman Sırrı Aydoğan’ı geçirdiği kalp krizi nedeniyle kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve partililerimize başsağlığı diliyorum ” ifadelerini kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu