CHP’den Narlıdere Belediye Başkanlığına aday adayı olan Serdar Kolay adım adım ilçeyi geziyor!

Sekiz yıl önce 2015 Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde milletvekili aday adayı olarak girdiği CHP ön seçiminde tabanın desteğiyle başarı gösterip 12. sırada çıkarak önemli bir başarı gösteren Narlıdere’li İş İnsanı Serdar Kolay, doğup büyüdüğü Narlıdere’ye Belediye Başkanı olmak için “Her şey çok kolay olacak” sloganıyla yola çıktı.

CHP’den Narlıdere Belediye Başkanlığına aday adayı olan Serdar Kolay, dinamizmini ve enerjisini Narlıdereliler için kullanırken, “Benim için esas olan yurttaşın ayağına gitmek. Ne mutlu ki ben Narlıdere’nin doğma büyüme bir ferdiyim. Yolda, sokakta, duraklarda ve dükkanlarda beni içtenlikle karşılıyorlar. Sonuçta onların sorunları benim sorunlarım, ithal değil Narlıdere’nin evladıyım” dedi.

“ÖNEMLİ OLAN SAMİMİ OLMAK VE ÇOK ÇALIŞMAK”

CHP Narlıdere Belediye Başkan Aday Adayı Serdar Kolay, CHP’nin halkçı ve çalışkan olma misyonunu taşıdığını ifade etti. Kolay, “Gezmedik, kapısını çalmadık kimse bırakmadık. Sorunları listeliyor, tek tek yurttaşlarımızla ilgileniyoruz. Daha yeni başladık” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu