Cezaevi temalı klip az daha gerçeğe dönüyordu

World Türk TV den Deniz Doğan’ın haberine göre İzmir’de birbirinden farklı çılgınca fikirlere imza atan Rapçi Kemali “Hav” isimli yeni single çalışmasının klip çekimi için  İzmir Balçova’da bulunan boş bir araziyi seçti.

Klip çekimi büyük bir ses getirdi.  Aksiyon filmlerini aratmayan sahnelerin çekildiği klipte Kemali’nin rol gereği kafasında şişe kırıldı. Prodüksiyonda bir kişi alevler içinde kalarak yanmaktan zor kurtuldu.

Gençlerin yoğun katılımı ile adeta gerçeği aratmayan görüntüler az daha büyük bir yanlış anlaşılmaya neden oluyordu. Klip çekimi esnasında yaşanan bir talihsiz olay sonucunda ünlü Rapçi gözünü karakolda açtı. Aralarında şakalaşmak isterken birbirine taş atan gençlerin attıkları yanlışlıkla yakında bulunan Cemevi’nin camına isabet etmesi sonucunda büyük bir paniğe sebep oldu.

Olay emniyet güçleri tarafından araştırıldı ve  prodüksiyonun sahibi olan Kemali  gözaltına alındı. 8 saatlik soruşturma sonrası tanıkların da ifadesi alınarak olayın tamamen kaza ile gerçekleşmiş olduğu ve kasti bir durumun olmadığı tesbit edildi. Kemali, Cemevi’nin başkanından özür dileyerek şikayetinin geri çekmesi sonucunda maddi hasarı karşılamak suretiyle sebest bırakıldı.

Yaşanılan bu olaydan dolayı çok üzüldüğünü buna rağmen harika bir klip’in ortaya çıkmasından dolayı teselli bulduğunu belirten, Kemali, çok yakında klibin bir çok müzik kanalında yayınlanacağını belirterek, klibi izleyenlerden tam not almanın mutluluğunu yaşadığını da sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu