Çeşmeli Müteahhitler yeni yönetimini belirledi

 

Dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri olan Çeşme’de müteahhit ve iş insanlarının güçlerini birleştirerek Temmuz ayında kurdukları Çeşme Müteahhit ve İş insanları Derneği (ÇEŞMÜD) ilk genel kurulunu gerçekleştirdi. Temmuz ayında Kurucu Üyeler ve Yönetim Kurulu ile faaliyetlerine başlayan ÇEŞMÜD, Key Otel’de yapılan genel kurulda 2023-2025 Dönemi Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerini belirledi.

Kurucu Başkan Arif Süha Deviren oy birliği ile 2023-2025 döneminde de Dernek Başkanlığına seçilirken, Yönetim Kurulu’nda ise Cemal Temel, Alper Veryeri, Gönenç Avcı, Tolga Yapıcı, Nazmi Ertan, Yağız Serter, Mahir Kaplan, Gürcan Sevin ve Gözde Susam İnanç yer aldı.

Genel Kurul toplantısında dernek üyeliği ile ilgili değişiklikler yapılırken, dernek giriş ve yıllık aidatı da belirlendi. Genel Kurulun tamamlanmasının ardından üyelere teşekkür eden ÇEŞMÜD Yönetim Kurulu Başkanı Arif Süha Deviren, kurucu başkanı olduğu dernekte üyelerin takdiri ile yeniden başkan seçilmenin gururunu yaşadığını söyledi.

Çeşme Markası için çalışacağız

Yeni dönemde yapacakları çalışmalar ve gerçekleştirecekleri projelerle kente değer katmayı amaçladıklarını, üyelerinin yetkinliklerini daha da artırmayı hedeflediklerini belirten Deviren, “Biz Çeşme özelinde kurulmuş bir derneğiz. Çeşme çok önemli bir değer. Çeşme markasının daha ileriye taşınması için çalışacağız. Çeşme’de kurduğumuz yapılarla ilçenin değerini daha da artırdığımızı düşünüyoruz. Bundan sonra bir STK olarak diğer kurumlarla, yerel ve merkezi yönetimle işbirliği içinde Çeşme’ye ve İzmir’e katkımızı daha da artırmayı planlıyoruz. Bu konuda da üyelerimizin destekleri ve emekleri ile çok güzel işlere imza atacağımızı düşünüyorum” dedi.

 

ÇEŞMÜD Asil Yönetim Kurulu Üyeleri

Arif Süha Deviren, Cemal Temel, Alper Veryeri, Gönenç Avcı, Tolga Yapıcı, Nazmi Ertan, Yağız Serter, Mahir Kaplan, Gürcan Sevin, Gözde Susam inanç

ÇEŞMÜD Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri

Taylan Tanyer, Erdal Canpolat, Necdet Ulema, Övünç Emre

ÇEŞMÜD Asil Denetim Kurulu Üyeleri  

Özveri Okay, Artun Şeber, Gökhan Tiga

ÇEŞMÜD Yedek Denetim Kurulu Üyeleri

Okan Baltacı, Ekrem Bayraktaroğlu, Erol Çivici

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu