Cem Öğretir Laf Lafa’da!

 

Gazeteci Ferhat Göktaşlar ve Ecem Naz Tunca’nın sunucuları olduğu Laf Laf’a programına  ATV Ana Haber Spikeri Cem Öğretir konuk olurken daha önce hiç konuşulmayanları açıkladı.

Ailesinin Diş Hekimi olmasını isterken, Üniversite tercihini Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden yana kullandığını açıklayan Öğretir “90’lı yılların başında Beyazıt Öztürk ile Ankara’ya yürüyerek radyonun yasak olduğu dönemlerde bazen samanlıkta bile elimizde vericilerle kaçak yayın yapardık “dedi.

“Spiker olan eşiniz Seda Öğretir ile aynı sektörde ve aynı çatı altında buluştuğunuzda farklı fikirleri savunuyor musunuz? sorusu yöneltildiğinde ise: “Tabii ki, bazen benim savunduğum fikri kendisi savunmuyor ya da tam tersi bir durum ortaya çıkabiliyor. Fakat günün sonunda ortak bir noktada buluşabiliyoruz” şeklinde cevap verdi.

Laf Laf’a programında Öğretir  “Yaklaşık 6 yıldır bir kitap yazıyorum, fakat aşırı mükemmeliyetçi tarafım bu kitabı çıkarmamı engelliyor” sözlerini de ekledi.

Ayrıca sevenleri ve kendisi gibi geleceğin habercileri olmak isteyen genç nesiller için İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde ders vermeye başlayacağını ilk kez Laf Laf’a mikrofonlarına söyledi. 

Öğretir günümüz teknolojisi için yaptığı açıklamada. “Teknoloji her zaman daha ileriye gidecek, özellikle günümüzün konusu yapay zeka bunlardan biri. Eğer ki böyle bir teknoloji daha da ileri düzeye giderse bir gün benim hologramımı yapmalarını, sesimi kullanmalarını istiyorum.” sözleriyle düşüncelerini açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu