Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan CHP’den ihraç edildi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan CHP’den ihraç edilmesine karşı açtığı davayı kaybetti. 

Özcan, *Hakim haklı mı haksız mı diye inceleyemiyordu usulden inceliyordu böyle bir karar verdi. Hayırlısı olsun.10 Aralıkçılar, Sorosçular, FETÖ’cüler, Kılıçdaroğlu ve avaneleri kazandı. Sezgin Tanrıkulu gibi terör örgütlerini meşrulaştırmaya çalışanlar dersim katliamı diyenler, Ermeni soykırımını tanıyorum diyen liboşlar bu karardan mutlu oldular o kesin ama bu ülkede Atatürkçüler, CHP içindeki Türk milliyetçileri, vatanını milletini seven insanlar bu karara üzüldü.Herhangi bir partiye geçmeyeceğim. Yüzde 99 ihtimalle bağımsız aday olacağım. Birlikte yıllardır yol yürüyen, gecesini gündüzüne katan çoluğunu çocuğunu ihmal eden, parasını partisi için harcayan tüm parti emekçisi yoldaşlarıma selam olsun.”dedi. 

Özcan CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda değişimin adayı Özgür Çelik’in kazanmasına ilişkin ise şu değerlendirmeyi yaptı:

“Beklediğim bir gelişmeydi. Kurultay sonucuna nasıl tesir edecek emin değilim. İstanbul delegasyondan ibaret değil. Hala Kılıçdaroğlu ve avanelerinin güçlü bir desteği var. Ben  Özgür Özel’e başarılar diliyorum. Umarım, CHP’yi Kemal Kılıçdaroğl belasından kurtarır”

Bu arada Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın partiye geri dönüş kapılarının kapanmasının ardından CHP Bolu İl Başkanlığı’ndaki fotoğrafı duvardan indirilerek, çöpe atıldı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu