“Balçova’yı İzmir’in en değerli ilçesi yapacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Münir Sirhan Özen, aday adaylığını açıkladıktan sonra başladığı ziyaret maratonuna devam ediyor. Balçovalılarla buluşarak hem kendi projelerini anlatan Özen, hem de hemşehrilerinin beklenti, öneri ve isteklerini alıyor.

“2 yıldır hazırlık yapıyoruz”

Aday adaylığı açıklamasının ardından Balçova esnafı, muhtarları,  STK’ temsilcileri ile ilçenin önde gelen kişi ve kurumları ile buluşmalara başladığını söyleyen Münir Sirhan Özen, “Balçova Özen istiyor. Kaynakları doğru yönetmeyi bilen bir belediye olması lazım. Biz 2 yıldır hazırlık yapıyoruz. Sahada ekiplerimiz var. Vatandaşlarımızı dinliyor, anketler yapıyoruz. Gerçek sorunlara, gerçekçi çözümler üretebilecek bir kapasitemiz var. Bunu daha önce kanıtladık. Şimdi bu kapasitemizi Balçova için sonuna kadar sunmak için adayım” dedi.

“Balçova düşümüz ve tasarımımız var”

Balçova’nın yeni baştan tasarlanmaya, gerçek güzelliğine kavuşmaya, çalışmaya, üretmeye, güzelleşmeye ihtiyacı olduğunu söyleyen Özen, “Balçovalı sağlıklı ve mutlu olmak istiyor. Balçova tüm bunları yapacak çalışkan bir başkana ihtiyacı var” dedi. Balçova için uzun süredir kafa yorduklarını ifade eden Özen, “Bir ‘Balçova düşümüz, bir Balçova tasarımımız var. Balçova’nın düşlerini; özenle çalışarak, çok çalışarak, aklı, bilimi ve Mustafa Kemal Atatürk’ü rehber alarak gerçekleştirmek için adayım. Balçova’yı İzmir’in en değerli ilçesi yapacağımın sözünü veriyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu