‘Bahattin Tatış Yarınlarda Var Olmak Ödülleri’ sahiplerini buldu

‘Bahattin Tatış Yarınlarda Var Olmak Ödülleri’ töreninin 12’ncisi İzmir Özel Türk Koleji (İTK) Konak Bahattin Tatış Kampüsünde gerçekleştirildi.

İTK ve İTK Mezunları Derneği iş birliği çerçevesinde gerçekleştirilen törende; ‘Bilime Katkı Ödülü’ Prof. Dr. Aydoğan Özcan’a, ‘İş’te Başarı Ödülü’ Ayşegül İldeniz’e, ‘Sporda Başarı Ödülü’ İBB Kadın Su Topu Takımına, ‘Yaşama Katkı Ödülü’ Dilek Bayazıt’a, ‘Eğitime Katkı Ödülü’ Belgin Sevgi İçyüz’e, ‘Sanatta Başarı Ödülü’ Erol Evgin’e, ‘Onur Ödülü’ Bülent Tokalıoğlu’na takdim edildi.

Cumhuriyet’in 100. yılına özel 100 öğrenciden oluşan İTK Çocuk Korosu’nun sahne aldığı gecede konuklar bir kez daha Cumhuriyet coşkusu yaşadı. Öğrencilerin vals gösterisi ve Bornova Kampüsü 9. Sınıf Öğrencisi Öykü Karakülah’ın muhteşem dans performansı ayakta alkışlandı.

İTK Mezunlar Derneği Başkanı Ülkü Toker, Bahattin Tatış’ın eğitim felsefesinin her zaman var olacağını söyledi.  İTK Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Tatış ise “Hayatını eğitime adamış bir Atatürk çocuğu olan babam, merhum Bahattin Tatış bundan daha güzel anılamazdı” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu