Bahar Bingöl Moda Evi özgün tasarımlarla hizmetinizde

Kişisel moda ve trende inanan Bahar Bingöl, özgün tasarımların sunulduğu kendi modaevini hizmete açtı. Bahar Bingöl Moda’nın koleksiyonundaki her bir parça kendine özgü hikayeye sahip. Geniş ürün yelpazesinde kendinize uygun parçaları seçerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Mağazasının yanı sıra internet üzerinden de alışveriş imkanı sunan Bahar Bingöl, tasarımları Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırabiliyor. Hem özgün tasarımlarla şık olmanın hem de bu şıklığa online ulaşabilmenin rahatlığını sunuyor size. Tüketicilerini güncel modanın kalbinde ağırlayan Bahar Bingöl Moda Evi, tarzınıza en uygun ve güzel parçaları bulmanız için size yardımcı olmak üzere mağazasına davet ediyor.

Bahar Bingöl, 1 Mayıs 1983 Erzincan doğumlu. Üç çocuklu bir ailenin en büyük kızı. Erzincan depremi sonrası 1992 yılında ailesiyle birlikte İzmir’e yerleşmiş. İzmir’de eğitim hayatını tamamlamış. Çocukluk hayali olan moda, lise eğitimini de bu alanda almasını sağlamış. Ancak, kariyerine yönelik eğitimine, evlendiği için devam edememiş. Evlilik sorumlulukları onu bu idealden bir süre alıkoymuş. İş hayatına başka alanlarda devam eden Bahar Bingöl, günlük hayatında modayı ve trendleri takip etmeyi bırakmamış.

Özellikle modern kent hayatında sahip olunan her nesnenin kişinin karakterini, beğenilerini ve düşüncelerini temsil ettiğini belirten Bahar Bingöl, “Bu sebeple kişinin kendi stilini yaratabilmesi ve kişisel tarzını oluşturabilmesinin hayatın sosyal alanında kendine güven ve cesaret sağladığını düşünüyorum. En azından kendi pratiklerimden şimdiye kadar tarz sahibi olmayı böyle deneyimledim. Bu motivasyon ve tutku ile yıllardır hayalini kurduğum Bahar Moda Evi’ni hayata geçirmemde beni cesaretlendirdi. Şimdi insanların kendi stillerini bulmaları ve oluşturmalarına yardımcı olmak için kendi seçtiğim özel parçalara butiğimde yer veriyorum. Bu hayali gerçekleştirirken moda tutkumun yanında en büyük destek ve motivasyonu ailem ve oğlumdan alıyorum” diyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu