Asil ve Pınar’ın düğünleri Göztepe camiasını buluşturdu

 

 İzmir’in tanınmış aileleri Bağdatlıoğlu ve Bilgehan, çocuklarının Çeşme Sisus Marina Otel’de gerçekleşen düğünlerinde başta Göztepe camiası olmak üzere İzmir iş, spor ve medya dünyasının seçkin konuklarını ağırladı. Göztepe Spor Kulübü A Takım Scout ve Tercümanı olan damat Asil Bilgehan’ı başta Göztepe Spor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Sepil olmak üzere camia yalnız bırakmadı, Sepil, Asil Bilgehan’ın şahitliğini de üstlendi. Uluslararası bir kuruluşta Lojistik Müdürü olarak çalışan gelin Pınar Bağdatlıoğlu’nun sahitliklerini ise Burcu Yeşilpınar ve Özge Acara yaptı. Nikahı Karabağlar Belediye Başkanı adına Nikah Memuru Selda Barın kıydı.

 

Sami Türkay ile Nurcan Ateş Türkay’ın yönetiminde yepyeni çehresiyle Dalyanköy’de faaliyete geçen Çeşme Sisus Marina Otel, çok özel bir düğüne ev sahipliği yaptı. Neriman Bağdatlıoğlu ve Çetin Bağdatlıoğlu ile Filiz Sayım Bilgehan ve İlhan Bilgehan aileleri, evlatları Asil ve Pınar’ı evlendirdi. Düğün pastasını Leone Patisserie hazırlarken, gecenin organizasyonunu Narvien Wedding&Events üstlendi. Düğün Hikayeniz ekibi, gecenin görsel çalışmalarını gerçekleştirdi. Düğüne çiçek göndermek isteyen konuklar TEV’e genç çift adına bağışta bulundu.

Başarılı bir organizasyonla gerçekleşen düğüne Göztepe Spor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Sepil de katıldı ve şahitlik yaptığı nikah sırasında, “İdari kadromuz, oyuncularımız, ekibimizi tatilde bir araya getiren bu düğün gösteriyor ki; Göztepe ailemiz zirveyi aşıyor” diye konuştu.

İzmir iş, spor ve medya dünyasının yoğun ilgi gösterdiği düğünde Vakko şıklığını tercih eden Asil ve Pınar, gece boyunca konuklarla eğlenerek, mutlu günlerinin tadını çıkardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu