8.Büyük Efes Sanat Günleri’ne sanatseverlerden yoğun ilgi..

 
 
60’tan fazla sanatçıyı temsil eden sanat galerileri ve 350’den fazla sanat eserini sanatseverlerle buluşturan 8. Büyük Efes Sanat Günleri, görkemli bir açılış kokteyliyle 600’den fazla konuğu ağırladı.25 Şubat akşamına kadar sürecek etkinliğe sanatseverler büyük ilgi gösterdi.
 
Swissôtel Büyük Efes ve Büyük Efes Sanat iş birliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Konak Belediyesi’nin sponsorluğunda gerçekleşen 8. Büyük Efes Sanat Günleri açılış kokteyli , Swissôtel Büyük Efes Genel Müdürü Rıza Elibol’un konuşmasıyla başladı ve plaket töreni ile devam etti. Törende, İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Cenap Börühan, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Dairesi Başkanı Ceren Umay, Konak Belediyesi Kültür Müdürü Abdullah Tunalı ve baskı sponsoru Cadbim Bilgisayar Genel Müdürü Bülent Şiri’ye teşekkür plaketleri, Genel Müdür Rıza Elibol ve Sanat Yöneticisi Meriç Aktaş Ateş tarafından takdim edildi. Derinsu Poyraz’ın dans gösterisi ise davetlilerin ilgi odağı oldu.
 
Swissôtel Büyük Efes’in Kordon Salonları’nda 12:00-19:00 saatleri arasında ücretsiz olarak tüm sanatseverlere açık olan Büyük Efes Sanat Günleri  söyleşi programlarına da ev sahipliği yapıyor.
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu