Biz Bize Tenis Turnuvası

Lexus Bornova ana sponsorluğunda Küçük Kulüp’ün üyelerine özel düzenlenen geleneksel 31. Biz Bize Tenis Turnuvası, oynanan final maçlarının ardından düzenlenen ödül töreni ve final kokteyli ile son buldu. Turnuva bu sene geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Küçük Kulüp’ün Yönetim Kurulu eski başkanlarından Bahar Şeker anısına oynandı.

Turnuvanın tek kadınlar kategorisinde Evren Soytok birincilik, Ceyda Avcu ikincilik kupasını kaldıran isimler oldu. Tek Erkeklerde ise oldukça çekişmeli geçen Serhat Kaya, Ali Barbaros Solmaz final maçının galibi Serhat Kaya olurken, karışık çiftler kategorisinde 6/1 – 6/2 lik skorla Sevda Sönmez-Kerem Kuloğlu ikilisi birinci, Bilge Urkan-Erkan Urkan ikilisi ise ikinci olmaya hak kazandı. Çift Erkekler kategorisinde ise Korhan Sönmez-Kerem Kuloğlu, Osman Gençer-Arman Gençer’i 6/4 – 6/2 lik skorla yenmeyi başardı. Turnuvanın Centilmen Sporcuları Sedef Clarke ve Patrick Clarke seçildi.

Turnuvanın ödül töreninden önce merhume Bahar Şeker için hazırlanan slayt gösterisi kulüp üyelerine duygusal anlar yaşattı.

Dereceye giren tenisçilere kupaları Çetaş Otomotiv Lexus Bornova Genel Müdür Yardımcısı Gözde Topbaş, Bahar Şeker’in eşi Kadri Şeker, oğlu Ali Şeker, gelini Hazal Şeker ve torunu Alize Şeker, Küçük Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, Yönetim Kurulu Üyeleri Arda Yağcı, Ahmet Aslaner, Selçuk Özer tarafından takdim edildi.

Emre Sarıgedik yaptığı konuşmada

’30 seneyi aşkın bir süredir tanıdığım, kulübümüze büyük emekleri geçmiş eski başkanımız değerli büyüğüm Bahar Şeker anısına Biz Bize Tenis Turnuvamızı düzenledik. Kendisinin kulübümüze katkıları çok büyüktür. Her zaman onu saygı ve özlemle anacağız’ dedi.

Çetaş Otomotiv Lexus Bornova Genel Müdür Yardımcısı Gözde Topbaş, 2024 yılında Küçük Kulüp’e ana sponsor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdiği ve Bahar Şeker”i yad ettiği  konuşmasında,  Türkiye’nin en geniş kapsamlı otomotiv marka bayiliklerini bünyesinde barındıran ÇETAŞ Otomotiv’in Türkiye pazarına 2016 yılında giren Lexus markasının da bayiliği yapmakta olduğunu ve İzmir Bornova’ da  geniş bir showroomda hizmet verdiklerini belirtti.

Emre Sarıgedik Gözde Topbaş’a Lexus Bornova’nin Küçük Kulüp’e desteğinden dolayı teşekkür plaketi sundu.

Bahar Şeker’in eşi kulüp üyesi Kadri Şeker ise yaptığı konuşmada Küçük Kulüp Yönetimine ve Lexus Bornova’ya  Bahar Şeker anisin turnuva düzenledikleri için teşekkür etti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu