15.Uluslararası Altın Saat Kulesi Ödülleri Festivali’nde Keşkek Şenliği

Menderes’te düzenlenen 15. Uluslararası Altın Saat Kulesi Ödülleri Festivali renkli görüntülerle sona erdi.

Menderes Belediyesi’nin destekleriyle Anadolu Üniversitesi Mezunları Derneği tarafından Dernek Başkanı Gazeteci Nihat Sözeri’nin koordinatörlüğünde Ömer Halisdemir Parkı’nda gerçekleşen festivale vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Coşku içinde gerçekleşen festival 5 gün sürdü. Festival kapsamında açık oturumlar, dans gösterileri, konserler, halk dansları, şiir dinletileri ve çeşitli yarışmalar düzenlendi. Festivalin son günü keşkek karıldı ve ücretsiz dağıtıldı. Dağıtım sırasında uzun kuyruklar oluştu.

Kültür sanat etkinlikleriyle, festivalleriyle öne çıkan bir Menderes için çalıştıklarını kaydeden Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ‘’ Her yıl büyük bir coşkuyla düzenlenen Uluslararası Altın Saat Kulesi Ödülleri Festivali’ne bu yılda ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadık. 15. kez düzenlenen festival kapsamında çok değerli isimleri ilçemizde ağırlamanın yanı sıra birçok etkinliği de gerçekleştirdik. Menderes Belediyesi olarak ilçemizin tanıtımına katkı sunan bu tür organizasyonlara destek vermeyi sürdüreceğiz. Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunarken, vatandaş odaklı hizmetlerimizle 7’den 70’e herkesin yanında olacağız. Festivalin gerçekleşmesine katkı sunan isimlere Menderesli hemşehrilerim adına teşekkür ederim.’’ dedi.

15.Uluslararası Altın Saat Kulesi Ödülleri Festivali final ödül töreninin Aralık ayında İzmir’de yapılacağı ifade edildi.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu